2 بازی و 2 برد حاصل تلاش 15 ساله‌های تراکتورسازی

شنبه - ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷
ساعت: ۱۰:۳۵
تعداد بازدید : 758
پیروزی پرگل سرخ‌پوشان در دومین بازی

تیم تراکتورسازی در دومین دیدار خود در مرحله دوم مسابقات فوتبال زیر ۱۵ سال مناطق کشور به پیروزی دست‌یافت.

به گزارش تراکتورکلاب، در مرحله دوم مسابقات فوتبال زیر ۱۵ سال مناطق کشور به میزبانی باشگاه تراکتورسازی از هفته گذشته برگزار می‌شود.

تیم 15 ساله‌های تراکتورسازی تبریز در روز اول مسابقات موفق شد یک بر صفر از سد پاس همدان بگذرد و در روز دوم استراحت داشت. سرخ پوشان در روز سوم توانستند 4 بر صفر پیام قزوین را شکست دهند.

هر 4 گل تراکتورسازی را در این بازی که حاصل یک کار تیمی بود، امیررضا حاتمی به ثمر رساند.

تراکتورسازی در این بازی با ترکیب محمد لسانی (دروازه‌بان)، سجاد مشمول، مهدی فرج پور از دقیقه 65 مهدی سیدی، محمدرضا نعمتی، هادی ابراهیم پور، آرمین عابدی، یزدان فرشی، محمدرضا کشاورز از دقیقه 79 نیما معروف بیگی، سینا علی‌اکبر سعیدی از دقیقه 46 علی اسکندری، امیررضا حاتمی، پیمان افشاری مهر به سرپرستی حسین طاهریان و سرمربیگری داود مختارپور و مربیگری مصطفی فتح الهی و مربی دروازه‌بانان نیز فرامرز وفایی به مصاف حریف خود رفت.

در دیگر بازی روز سوم پاس همدان موفق شد در ضربات پنالتی از سد استقلال البرز بگذرد.

در روز چهارم مسابقات امروز (شنبه) 22 اردیبهشت از ساعت 14 ابتدا شهرداری اردبیل به مصاف پاس همدان می‌رود و در بازی دوم از ساعت 16 تیم زیر ۱۵ سال تراکتورسازی به مصاف استقلال البرز می‌رود و پیام قزوین استراحت دارد.
 

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/nsbkNV

آخرین اخبار

ظهر امروز در زمین چمن مجموعه بنیان دیزل

به گزارش تراکتورکلاب، قرارداد کوین کنستانت بازیکن تیم تراکتور که در نیم فصل به این تیم پیوسته بود بدلیل عدم آمادگی و تشخیص تیم پزشکی باشگاه با توافق طرفین به حالت تعلیق درآمد.  با توجه به شرای...

تیم تراکتور در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم شهرداری تبریز می‌رود.

LiveZilla Live Chat Software