پیروزی زیر 12 ساله‌های تراکتورسازی در دومین دیدار

پنجشنبه - ۱۴ تير ۱۳۹۷
ساعت: ۱۴:۲۱
تعداد بازدید : 742
۲ پیروزی در ۲ دیدار

 تیم زیر 12 ساله‌های تراکتورسازی در دومین دیدار خود در رقابت‌های استانی فوتبال زیر 12 ساله‌ها همچون دیدار نخست به برتری دست‌یافت.

 
به گزارش تراکتورکلاب، مسابقات استانی فوتبال زیر 12 ساله‌ها به میزبانی باشگاه تکنیک تبریز در حالی پیگیری می‌شود که تیم تراکتورسازی در دومین گام نیز به پیروزی رسید.
 
سرخ‌پوشان در دومین دیدار خود مقابل تیم قدرتمند ایپک پالاس قرار گرفتند که با ارائه یک دیدار منطقی و زیبا توانستند حریف خود را با نتیجه ۲ بر یک شکست دهند. 
 
امیر حسین پناهی بازیکن ۱۱ ساله تراکتورسازی در این دیدار توانست با به ثمر رساندن ۲ گل زمینه‌ساز پیروزی تیمش باشد تا تراکتورسازان با این پیروزی صدرنشین گروه خود شوند.
 
ترکیب تیم تراکتورسازی را در این مسابقات علی‌رضا سلمانی، محمد لطف اله پور، علی‌اکبر میرزایی، محمد پریزن، معراج ذریه، حسام سرباز وطن، علی سلمانی، امیرحسین قرجه داغی، عرفان مرادی، علیرضا امامی، عرفان شکوهی، محمد فیروزمند، امیر حسین رسول‌پور و امیرحسین پناهی تشکیل می‌دهند که تعداد تعویض‌ها در این مسابقات محدودیتی ندارد.
 
مربی تیم تراکتورسازی جمشید رجب‌زاده و مدیر تیم محمدتقی سعادت پور بوده و پیام بالکانی مسئول تدارکات این تیم است.
 
مسابقات استانی در 3 گروه 5 و 6 تیمی برگزار می‌شود که تیم تراکتورسازی در گروه دوم با تیم‌های دبیری، نود، ایپک پالاس، تکنیک الف و تکنیک ب هم‌گروه است.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/Mq7Zag

آخرین اخبار

نیم فصل دوم برای قهرمانی تلاش می‌کنیم

LiveZilla Live Chat Software