ششگلانی از مدرسه فوتبال باشگاه تراکتورسازی بازدید کرد

سه شنبه - ۰۲ مرداد ۱۳۹۷
ساعت: ۰۹:۴۶
تعداد بازدید : 582
حضور رئیس هیئت فوتبال در آکادمی باشگاه

جواد ششگلانی رئیس هیئت فوتبال آذربایجان شرقی ظهر دیروز از مدرسه فوتبال باشگاه تراکتورسازی بازدید کرد.

به گزارش تراکتورکلاب، جواد ششگلانی ظهر دیروز در محل باشگاه تراکتورسازی حاضر شد و از نحوه فعالیت مدرسه فوتبال باشگاه تراکتورسازی بازدید کرد.
در این دیدار محمدتقی سعادت پور مدیر مدرسه فوتبال تراکتورسازی با تشریح جزییات فعالیت مدرسه فوتبال باشگاه، نحوه عضوگیری و برگزاری کلاس‌های مدارس فوتبال باشگاه را تشریح کرد.
رئیس هیئت فوتبال استان نیز پس‌ازاین بازدید در جمع فوتبال آموزان اظهار داشت: تلاش کنید تا از فرصتی که به‌دست‌آمده نهایت استفاده را داشته باشید. شما می‌توانید با تلاش‌های خود سرمایه‌های عظیمی برای فوتبال آذربایجان باشید و آینده فوتبال این دیار را بیمه کنید.
ششگلانی ادامه داد: در کنار فوتبال باید نظم و احترام به بزرگ‌ترها را سرلوحه کار خود بدانید و با رعایت اخلاق و انضباط به ورزشکارانی نمونه تبدیل شوید.
علی داداشیان مسئول کمیته جوانان و مدارس هیئت فوتبال، سجاد حسین زاده مسئول کمیته آموزش مربیان هیئت فوتبال و محمدرضا تقیون مدیر روابط عمومی هیئت فوتبال استان نیز در این بازدید حضور داشتند.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/EJVNLs

آخرین اخبار

بین اعضای تیم درک متقابل وجود دارد

شجاعی، دژاگه و حاج صفی در لیست کی‌روش

به اطلاع هواداران عزیز پرشورمان می‌رسانیم، با توجه به ملزم شدن باشگاه تراکتورسازی به انجام عملیات بلیت فروشی در دیدار روز جمعه ۲۳ آذر مقابل تیم فولاد خوزستان، در راستای تسهیل شرایط برای حضور بیش ...

LiveZilla Live Chat Software