تست گیری بازیکنان جوان و امید در ایستگاه پایانی

سه شنبه - ۰۲ مرداد ۱۳۹۷
ساعت: ۱۴:۰۷
تعداد بازدید : 3879
گزارش تراکتورکلاب از آکادمی باشگاه

تست گیری تیم‌های جوانان و امید باشگاه تراکتورسازی به شیوه‌ای جدید در حال انجام است و به ایستگاه پایانی خود نزدیک می‌شود.

به گزارش تراکتورکلاب، توجه به تیم‌های پایه در فوتبال امروز امری حیاتی بوده و تیم‌های بزرگ دنیا توجه خاصی به جذب و پرورش استعدادهای موجود در رده‌های سنی پایه دارند.

بر این اساس باشگاه تراکتورسازی نیز در دهه اخیر با نگرشی متفاوت به رده‌های سنی پایه تلاش کرده تا استعدادهای موجود در فوتبال آذربایجان را شناسایی کرده و بهترین استفاده ممکن را از این سرمایه‌ها داشته باشد.

با برنامه‌ریزی‌هایی که در سال‌های اخیر در رده‌های پایه صورت گرفت تیم‌های جوانان و امید تراکتورسازی هرکدام یک‌بار توانستند در لیگ برتر فوتبال کشور به مقام قهرمانی برسند و تیم نوجوانان نیز یک مقام سوم و یک مقام چهارم مسابقات کشوری را به خود اختصاص دادند.

راه‌یابی تیم زیر 15 ساله‌های تراکتورسازی به مسابقات قهرمانی کشور بدون تجربه حتی یک شکست ارمغانی دیگر از توجه به رده‌های سنی پایه بود.

در ادامه مسیر جذب استعدادهای درخشان، آکادمی فوتبال باشگاه تراکتورسازی برای فصل جدید برنامه‌ریزی‌های مدونی انجام داد تا استعدادیابی و تست گیری از بازیکنان به شیوه فوتبال روز دنیا صورت گیرد.

یونس باهنر مدیر جدید آکادمی پس از حضور در باشگاه اقدامی جالب انجام داد و با تشکیل کمیته فنی و کادر فنی تیم‌های پایه، استعدادیابی را از حالت فردی خارج کرده و به شکل تیمی تبدیل کرد.

محمد آزادی پیشکسوت باشگاه تراکتورسازی در کنار یونس باهنر کمیته فنی را تشکیل دادند و امیر احمدی، حسین حسن دخت، امیرعلی احمدزاده، ناصر ساعی، صابر تقی زاده و رضا فرجپور تبریزی عضو کادر فنی تیم‌های پایه هستند.

تست گیری تیم‌های جوانان و امید برای فصل جدید از روز شنبه آغازشده و در 4 روز اخیر روزانه 200 بازیکن جوانان و 150 بازیکن امید زیر نظر کمیته فنی و کادر فنی تیم‌های فوق تست گیری و استعدادیابی شدند.

در نهایت بهترین بازیکنان استعدادیابی شده و از فردا (چهارشنبه) نفرات منتخب به سرمربیان تیم‌ها معرفی می‌شوند تا نفرات موردنظر در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر امید و جوانان در ترکیب تیم تراکتورسازی مورداستفاده قرار گیرند.

گزارش از امیر توپچی پور

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/gFMSzu

آخرین اخبار

دو بازیکن خارجی تیم تراکتور امشب به تبریز بازمی‌گردند تا در تمرینات تیم حضور یابند.

باشگاه تراکتورسازی در واکنش به مصاحبه مدیرعامل باشگاه استقلال تهران جوابیه‌ای منتشر کرد.

تیم تراکتور مقابل تیم شهرداری تبریز به پیروزی دست یافت.

LiveZilla Live Chat Software