جان توشاک : بازی بسیار سختی را سپری کردیم

جمعه - ۰۵ مرداد ۱۳۹۷
ساعت: ۲۳:۵۵
تعداد بازدید : 978
در فاز دفاعی بسیار خوب عمل می کنیم

 به گزارش تراکتور‌کلاب ، جان توشاک در نشست خبری بعد از بازی مقابل نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: بازی خیلی سختی بود، مخصوصا برای تیم ما که در کم تر از ۲۴ ساعت قبل از بازی دو تن از بازیکنان‌مان را از دست دادیم و تنها 2 نفر روی نیمکت داشتیم که اتفاق نرمالی نبود. 

 
وی ادامه داد: باتوجه به اینکه این بازی، بازی خارج از خانه برای ما بود و همچنین این نکته که سه چهار بازی اول لیگ سخت است، بنابراین با وجود مشکلاتی که برای شروع فصل داشتیم نتیجه خوبی کسب کردیم و امیدوارم در آینده بتوانیم تیم بهتری بشویم.
 
سرمربی ولزی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: به طبع بازی اول تیم مسجد سلیمان در لیگ برتر بود و آنها با تمرکز بالایی بازی کردند. همانطور که گفتم ما دو مشکل بزرگ برای شروع فصل داشتیم که یکی از آنها از دست دادن دو بازیکن تیم بود. ما با 4 بازیکن روی نیمکت به اینجا سفر کردیم ولی متاسفانه 2 نفر از آنها را از دست دادیم که تاثیر منفی روی تفکر بازیکنان‌مان داشت.
 
توشاک با اشاره به موقعیت‌هایی که تیمش در این بازی از دست داد، تصریح کرد: ما چند شانس خوب هم ایجاد کردیم که متاسفانه نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. ما بازیکنان خارجی خود را هم در اختیار نداشتیم و امیدوارم در بازی‌های بعدی از بازیکنان خارجی خود استفاده کنیم. همچنین امیدوارم چند بازیکن جدید به تیم خود اضافه کنیم.وی در پایان خاطرنشان شد: با احتساب دیدارهای دوستانه ششمین بازی ما بود که بدون باخت پشت سر گذاشتیم. ما در فاز دفاعی خوب کار کردیم اما در خط حمله بازیکن‌سازی بسیار دشوار است و به همین خاطر است که در جهان فوتبال بازیکنان گل زن قیمت بسیار بالایی دارند. ما به دنبال این هستیم تا با جذب چنین نفراتی نتیجه بگیریم چراکه به یک بازیکن می‌توان تکنیک، سبک بازی و تاکتیک یاد داد اما آموختن کار گلزنی خیلی سخت است و به همین دلیل ما نیاز داریم تا تیم خود را در این پست تقویت کنیم.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/7xu2oV

آخرین اخبار

دو بازیکن خارجی تیم تراکتور امشب به تبریز بازمی‌گردند تا در تمرینات تیم حضور یابند.

باشگاه تراکتورسازی در واکنش به مصاحبه مدیرعامل باشگاه استقلال تهران جوابیه‌ای منتشر کرد.

تیم تراکتور مقابل تیم شهرداری تبریز به پیروزی دست یافت.

LiveZilla Live Chat Software