دروازه‌بان تراکتورسازی بهترین دروازه‌بان هفته نخست لقب گرفت

يكشنبه - ۰۷ مرداد ۱۳۹۷
ساعت: ۱۲:۳۳
تعداد بازدید : 747
فروزان در ترکیب منتخب هفته اول لیگ برتر

محسن فروزان دروازه‌بان تیم تراکتورسازی در ترکیب منتخب هفته اول لیگ برتر قرار گرفت.

به گزارش تراکتورکلاب، نخستین هفته رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور در حالی برگزار شد که تیم تراکتورسازی توانست یک امتیاز ارزشمند از دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان کسب کند.

پس از پایان رقابت‌های این هفته از مسابقات سایت «ورزش 3» و «خبرگزاری تسنیم» به تحلیل رقابت‌ها پرداخته و ترکیب منتخب هفته اول لیگ برتر را معرفی کردند که محسن فروزان دروازه‌بان تیم تراکتورسازی در تیم منتخب هر یک از این رسانه‌ها قرار گرفت.
 
سایت ورزش 3 درباره انتخاب محسن فروزان به‌عنوان بهترین دروازه‌بان هفته نوشت: «رادوشویچ گزینه اصلی بهترین دروازه‌بان هفته اول لیگ برتر بود، اما درعین‌حال محسن فروزان هم یک واکنش استثنایی در دیدار با نفت مسجدسلیمان داشت تا تیم کارشناسان ورزش سه او را در تیم هفته جای بدهد. دروازه‌بان تازه‌وارد تراکتورسازی در بازی اول تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان نقش زیادی در بسته نگه ماندن دروازه تیمش داشت. او با چند واکنش خوب توانست دو بار دروازه‌اش را در طول بازی از خطر نجات دهد و درنهایت در اولین بازی فصل کلین شیت کند.»

خبرگزاری تسنیم نیز با نظرخواهی از سرمربیان، مربیان و آنالیزورهای 16 تیم لیگ برتر به معرفی تیم منتخب هفته پرداخت که محسن فروزان به‌عنوان بهترین دروازه‌بان هفته انتخاب شد.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/L2nmCt

آخرین اخبار

بین اعضای تیم درک متقابل وجود دارد

شجاعی، دژاگه و حاج صفی در لیست کی‌روش

به اطلاع هواداران عزیز پرشورمان می‌رسانیم، با توجه به ملزم شدن باشگاه تراکتورسازی به انجام عملیات بلیت فروشی در دیدار روز جمعه ۲۳ آذر مقابل تیم فولاد خوزستان، در راستای تسهیل شرایط برای حضور بیش ...

LiveZilla Live Chat Software