پاسخ کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی به استقبال شایسته کانون هواداران استقلال

پنجشنبه - ۱۸ مرداد ۱۳۹۷
ساعت: ۰۱:۳۶
تعداد بازدید : 2589
جوابیه کانون هواداران

 

 
در پی صدور اطلاعیه کانون هواداران باشگاه استقلال مبنی بر تعریف و تمجید از هواداران فهیم باشگاه تراکتورسازی پیش از برگزاری مسابقه دو تیم در ورزشگاه آزادی، کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی جوابیه ای در این زمینه به شرح زیر صادر کرد.
شب جمعه قطعا رقابت دو تیم تراکتورسازی تبریز با استقلال در تهران یکی از زیباترین ، فنی ترین و فرهنگی ترین بازی های لیگ برتر کشور خواهد بود.
بی شک این ادعا نشات گرفته از نهادینه بودن فرهنگ والا نزد هواداران دو تیم تبریزی و تهرانی است که همیشه در آرامش و امنیت کامل موجب شده اند تا بازی دو تیم به نحو شایسته ای برگزار شده و این گونه رفتارها سرمشق خیلی از تیم ها و باشگاه ها فوتبال کشور شود. در این بازی تماشاگران و هواداران پرافتخار دو تیم با همکاری سرمشوقان حاضر در روی سکوها همانند گذشته نهایت تلاش خود را در برقراری نظم و انضباط خواهند نمود و آرامش و امنیت ورزشگاه را با افتخار تمام حفظ خواهند کرد.
از آنجایی که کانون هواداران باشگاه استقلال در راستای همکاری و همیاری هواداران، استقبال شایسته ای از هواداران تراکتورسازی تبریز کرده و در این زمینه اطلاعیه ای صادر کرده ، لذا کانون هواداران باشگاه پرشورها نیز ضمن قدردانی از این اقدام بموقع ،همگام با تماشاگران و هواداران تیم آبی سعی خواهند نمود با شور و نشاط همیشگی ضمن هیجان بخشی به بازی دو تیم در زمین سبز چمن ،معرفت و مرام پهلوانانه خود را در یک روز به یادماندنی به ظهور  برسانند.
 
کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی تبریز
 
 

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/68TsDK

آخرین اخبار

لی اروین و آنتونی استوکس با استقبال مدیران باشگاه وارد شهر تبریز شدند .

دو بازیکن خارجی تیم تراکتور امشب به تبریز بازمی‌گردند تا در تمرینات تیم حضور یابند.

باشگاه تراکتورسازی در واکنش به مصاحبه مدیرعامل باشگاه استقلال تهران جوابیه‌ای منتشر کرد.

LiveZilla Live Chat Software