امیدهای تراکتور مقابل مس رفسنجان به پیروزی رسیدند

چهارشنبه - ۱۴ شهريور ۱۳۹۷
ساعت: ۲۱:۲۲
تعداد بازدید : 1072
هفته نخست لیگ برتر امید

 به گزارش تراکتورکلاب، از هفته اول مسابقات لیگ برتر امید فوتبال باشگاه‌های کشور تیم تراکتورسازی مقابل تیم مس رفسنجان به برتری دو بر یک دست یافت.

 
تراکتورسازی در این بازی با ترکیب سعید عباسی ، عرفان سیدی ، امیر جانی ، علیرضا جباری ، امیرارسلان دیاری ، حسن فریور از دقیقه۸۰ حسین علیزاده ، سجاد کریم زاده ، علی فتحی ، آیدین قهرمانی از دقیقه۸۹ مرتضی علی حسینی ، حامد حسینعلی زاده ، محمد رضا آزادی به سرپرستی محمدتقی بیرام زاده و سرمربیگری جواد شالچی و مربیگری صابر تقی زاده و رضا فرج پور و مربی دروازه بانان مهدی غلامپور و تدارکات پیام بالکانی به مصاف حریف رفتند.
 
تیم مس رفسنجان هم با ترکیب امیرحسین علیزاده ، امیرمحمد آل سعدی ، محمدرضا امام دادی ، رضا ابراهیم پوربهجت ، حسین عباس نتاج عمرانی ، مجید رحیمی ، امیرمحمد نصیری ، از دقیقه ۶۶ امیرحسین محمودی ، محمدحسین جاهدپری از دقیقه۶۱ حبیب اله فتاحی ، محمد خرم مهارلویی از دقیقه ۸۵ سیدمحمدرضا حسینی ، علیرضا زارع ، سینا ملایی به سرپرستی سعید سیستانی و سرمربیگری محمدمهدی امیرپناهی به مصاف میزبان خود رفت.
 
داوری این بازی بر عهده احسان طاهرخانی و کمکها حسن بحرکاظمی و پویان خشنود و فیروز تیرانداز بود.
 
گل‌های تراکتورسازی را در این بازی آیدین قهرمانی در دقایق ۵۵ و ۶۲ و تک مس رفسنجان را حبیب اله فتاحی در دقیقه۸۷ به ثمررساندند.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/KyKFt4

آخرین اخبار

ظهر امروز در زمین چمن مجموعه بنیان دیزل

به گزارش تراکتورکلاب، قرارداد کوین کنستانت بازیکن تیم تراکتور که در نیم فصل به این تیم پیوسته بود بدلیل عدم آمادگی و تشخیص تیم پزشکی باشگاه با توافق طرفین به حالت تعلیق درآمد.  با توجه به شرای...

تیم تراکتور در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم شهرداری تبریز می‌رود.

LiveZilla Live Chat Software