کاپیتان تیم ملی امید به تراکتورسازی پیوست

جمعه - ۱۶ شهريور ۱۳۹۷
ساعت: ۰۲:۰۹
تعداد بازدید : 6873
عقد قرارداد با سرخپوشان در تبریز

 کاپیتان سابق تیم ملی امید ایران با عقد قراردادی به تراکتورسازی پیوست.

به گزارش تراکتور کلاب کاپیتان سابق تیم ملی کشورمان که سوابق ارزشمندی در کارنامه بازیگری و مربیگری اش دارد رور گذشته ضمن تفاهم با مسئولان باشگاه به تراکتورسازی پیوست و به عنوان کمک در کنار جان توشاک همکاری خواهد کرد.
مهندس محمد تقوی که پیش از این به عنوان بازیکن در تیم ملی امید با بازوبند کاپیتانی حضور داشت و سالها در تیم استقلال تهران و تیم ملی ایران بازی کرده قرار است به عنوان دستیار توشاک در تراکتورسازی فعالیت کند.
تقوی که در فصل گذشته لیگ برتر ایران به عنوان مدیر فنی در پدیده مشهد حضور داشت تا زمان فعالیت در این تیم پدیده را در رده های بالای جدول حفظ کرده بود و سپس از این تیم جدا و راهی انگلیس شد.
محمد تقوی که دقایقی پیش از طریق هواپیمایی ترکیش وارد فرودگاه تبریز شد مورد استقبال مسئولان باشگاه تراکتورسازی قرار گرفت و قرار است صبح شنبه با امضای قراردادش توسط مدیریت باشگاه عملا کار مربیگری را در این تیم آغاز نماید.
تقوی مدارک کامل مربیگری فوتبال را داراست و نشان مربیگری فوتبال سطح Aو B یوفا و همچنین مدرک A کارگاه پشتیبانی و مدرک آماده سازی از یوفا را در کارنامه اش دارد.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/vyG4Az

آخرین اخبار

ظهر امروز در زمین چمن مجموعه بنیان دیزل

به گزارش تراکتورکلاب، قرارداد کوین کنستانت بازیکن تیم تراکتور که در نیم فصل به این تیم پیوسته بود بدلیل عدم آمادگی و تشخیص تیم پزشکی باشگاه با توافق طرفین به حالت تعلیق درآمد.  با توجه به شرای...

تیم تراکتور در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم شهرداری تبریز می‌رود.

LiveZilla Live Chat Software