تراکتورسازی نتیجه را به صنعت نفت واگذار کرد

جمعه - ۲۳ شهريور ۱۳۹۷
ساعت: ۲۳:۵۳
تعداد بازدید : 1015
خداحافظی زود هنگام از جام حذفی

 به گزارش تراکتورکلاب، تیم تراکتورسازی در چارچوب رقابت‌های جام حذفی فوتبال کشور از ساعت ۲۰ امشب در شهر آبادان به مصاف تیم صنعت نفت این شهر رفت که در پایان سرخ‌پوشان در ضیافت های پنالتی مغلوب حریف شد و از صعود به مرحله بعدی جام حذفی باز ماند .

 
در این دیدار که با توجه به حضور ۳ بازیکن ملی پوش تیم تراکتورسازی در اردوی تیم ملی، کادر فنی تیم تصمیم گرفتند تا به این بازیکنان در نیمه نخست استراحت دهند، جان توشاک در نیمه نخست تیم خود را با ترکیب محسن فروزان ، محمد طیبی ، علی عبدالله زاده، محمدرضا مهدی‌زاده ، رضا شربتی ، دانیال اسماعیلی فر ، علی‌رضا نقی‌زاده، مهدی مهدی‌پور ، یوکیا سوگیتا ، آنتونی استوکس و لی اروین راهی زمین مسابقه کرد.
 
در نیمه نخست این مسابقه تراکتورسازان برتری نسبی بر حریف خود داشتند تا اینکه با اعلام ضربه پنالتی به سود تیم میزبان جاسم کرار گل نخست تیم صنعت نفت را به ثمر رساند که دقایقی بعد سرخ‌پوشان توست آنتونی استوکس از روی ضربه پنالتی گل تساوی را به ثمر رساندند تا این نیمه با تساوی یک بر یک پایان یابد.
 
در نیمه دوم تراکتورسازان تغییر تاکتیک دادند پ با تعویض های سرمربی ولزی خود برای رسیدن به گل‌های بیشتر تلاش کردند که دانیال اسماعیلی فر گل دوم سرخپوشان را وارد دروازه تیم میزبان کرد و دقایقی بعد آنتونی استوکس گل سوم سرخ‌پوشان را به ثمر رساند. 
 
پس از این گل تراکتورسازان دقایقی بازی را از دست دادند و این غفلت کافی بود تا این فرصت نصیب تیم نفت شود که گل دوم و سوم خود را به ثمر برساند‌ تا بازی به وقت‌های اضافی کشیده شود.
 
وقت اضافی نخست این دیدار بدون اتفاق خاصی پیگیری می شد که مسعود شجاعی کاپیتان تراکتورسازان توسط داور مسابقه از زمین مسابقه اخراج شد تا کار برای شاگردان جان توشاک دشوار شود‌.
 
نیمه دوم وقت‌های اضافی هم بدون رد و بدل شدن گل پایان یافت تا بازی به پنالتی ها کشیده شود.
 
در ضربات پنالتی علی عبدالله زاده و مهدی مهدی‌پور پنالتی‌های خود را از دست دادند تا تراکتورسازی خیلی زود از جام حذفی کنار برود‌.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/tbDZaw

آخرین اخبار

ظهر امروز در زمین چمن مجموعه بنیان دیزل

به گزارش تراکتورکلاب، قرارداد کوین کنستانت بازیکن تیم تراکتور که در نیم فصل به این تیم پیوسته بود بدلیل عدم آمادگی و تشخیص تیم پزشکی باشگاه با توافق طرفین به حالت تعلیق درآمد.  با توجه به شرای...

تیم تراکتور در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم شهرداری تبریز می‌رود.

LiveZilla Live Chat Software