تردد هواداران به استادیوم یادگارامام تسهیل خواهد شد

جمعه - ۰۴ آبان ۱۳۹۷
ساعت: ۱۱:۵۷
تعداد بازدید : 1023
در جهت تکریم پرشور‌‌ها
مجموعه اقدامات باشگاه برای تسهیل ورود و خروج هواداران به استادیوم یادگار امام تبریز انجام پذیرفت.
به گزارش تراکتورکلاب باشگاه تراکتورسازی در جهت تکریم هواداران فهیم خود افزایش گیت های بازرسی بازرسی و همچنین تسهیل در عبور مرور اتوبوس ها و تاکسی ها تا محل گیت های فروش بلیط استادیوم یادگارامام را برای بازی مقابل سپیدرود رشت عملیاتی کرد.
باشگاه تراکتورسازی با همکاری پلیس یگان ویژه، اداره کل ورزش و جوانان استان و همچنین مسئولین ذیربط نسبت به فراهم نمودن شرایط بهتر جهت حضور هواداران در استادیوم اقدام کرد. گیت های بازرسی با افزایش سه برابری از تراکم جمعیت در ورودی ها کاسته و با تدابیر انجام شده در باجه های بلیط فروشی ازدحام در این باجه ها نیز به حداقل خواهد رسید.
در بازی امروز تیم تراکتورسازی شرایط عملیاتی موضوع بررسی شده و نواقص ضمن گزارش در سریع ترین زمان ممکن رفع خواهد شد.
 لازم به ذکر است با هماهنگی های صورت گرفته با اتوبوسرانی و تاکسیرانی شهر تبریز از این پس اتوبوس ها از میادین اصلی شهر به شرح ذیل هواداران را تا ورودی اصلی استادیوم یعنی محل فروش بلیط ها جابجا خواهند کرد همچنین تاکسی های سطح شهر نیز این امکان را دارند تمام مسافرین خود را تا جلوی باجه های بلیط فروشی جابجا نمایند.
 پیش از این هواداران تا ورودی اتوبان شهید کسایی امکان حمل و نقل با وسایل عمومی را داشتند. همچنین اتوبوس های شرکت واحد در مسیر برگشت نیز به خدمات رسانی خود ادامه خواهند داد‌. امید است ضمن بررسی نواقص موجود بهترین اقدامات در جهت رفع مشکلات ترددی هواداران در استادیوم یادگار امام تبریز صورت پذیرد و هواداران بدون دغدغه همچون همیشه یار و یاور تیم خود باشند.
 
مسیر ها : 
چهارراه طالقانی 
چهارراه عباسی
چهارراه یکه دکان
نصف راه
 

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/M3DUva

آخرین اخبار

دور جدید تمرینات تیم تراکتور از فردا پیگیری می‌شود.

ادامه همکاری باشگاه با ایوب بهتاج میسر نشد.

جرج لیکنز سرمربی تیم تراکتور تیمش را به تعطیلات نوروزی فرستاد‌.

LiveZilla Live Chat Software