برد شیرین مقابل سپیدرود رشت

جمعه - ۰۴ آبان ۱۳۹۷
ساعت: ۱۹:۰۰
تعداد بازدید : 756
درخشش سرخپوشان در دقیقه پایانی

 تیم تراکتورسازی تبریز توانست با گل دقایق پایانی لی اروین با نتیجه دو بر یک سپیدرود رشت را شکست دهد و به سه امتیاز شیرین این بازی دست یابد. 

 
به گزارش تراکتورکلاب، این بازی با سوت رضا عادل در حضور حدود 35 هزار تماشاگر آغاز شد و تراکتورسازان بازی بهتری در دقایق ابتدایی مسابقه، به نمایش گذاشتند و توانستند چند موقعیت خوب گلزنی در همان دقایق ابتدایی، روی دروازه کوروش ملکی ایجاد کنند؛ اما مهاجمان این تیم با کم‌دقتی، موفق به گلزنی نشدند. 
  
رفته رفته، بازی متعادل‌تر شد و هر چه بازی به دقایق پایانی خود در نیمه اول نزدیک‌تر می‌شد، بازی سردتری را از سوی هر دو تیم شاهد می‌شدیم و در نهایت نیمه اول بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید. 
  
در نیمه دوم مسابقه، تیم تراکتور بار دیگر مسلط بر بازی بود و خطرات بیشتری رو در دروازه تیم سپیدرود ایجاد کرد و در حالی که بازی با تساوی بدون گل رو به پایان بود، مسعود شجاعی در دقیقه 85 بازی، موفق شد با شوتی زیبا از پشت محوطه جریمه، دروازه تیم حریف را باز کند. 
  
اما بازی دو تیم با پیروزی شیرین تراکتورسازان رو به پایان بود که در اولین دقیقه وقت‌های تلف شده مسابقه، محمد نزهتی موفق شد با ضربه سر، دروازه فروزان را باز کند تا سکوت مطلقی در ورزشگاه حاکم شود. 
  
ولی این پایان کار نبود و در آخرین دقیقه وقت‌های تلف شده مسابقه، هری لی اروین موفق شد گل برتری تراکتورسازی را وارد دروازه شاگران کریمی بکند و این بازی با پیروزی دو بر یک تراکتورسازی به پایان برسد.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/VPa7oK

آخرین اخبار

دور جدید تمرینات تیم تراکتور از فردا پیگیری می‌شود.

ادامه همکاری باشگاه با ایوب بهتاج میسر نشد.

جرج لیکنز سرمربی تیم تراکتور تیمش را به تعطیلات نوروزی فرستاد‌.

LiveZilla Live Chat Software