تقوی: امروز نشان دادیم که یک تیم کامل هستیم/ به بازیکنانم افتخار می‌کنم

جمعه - ۱۱ آبان ۱۳۹۷
ساعت: ۱۸:۲۵
تعداد بازدید : 621
آنها ۱۲۰ درصد بازی کردند

 به گزارش تراکتورکلاب، محمد تقوی پس از پیروزی تیمش مقابل پیکان تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که همه را اذیت می‌کند، داوری است. ما اعتراضی به داوری نداریم و اعتقاد دارم داور هرچه می‌گوید درست است و تحت هر شرایطی باید به داور احترام بگذاریم، اما باید همان‌قدر که فوتبال‌مان پیشرفت می‌کند داوری هم ارتقا پیدا کند.

 
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی ادامه داد: تراکتورسازی همه جا هوادار دارد. ما یک تیم هستیم برخلاف اینکه می‌گفتند تیم نیستند و فقط چند مهره دارند. من به بازیکنانم افتخار می‌کنم که برای هم بازی کردند. ممکن است بازی بعد را ببازیم، اما اعتقاد دارم که روح تیمی که تراکتورسازی باید داشته باشد، امروز داشتیم. امروز بازیکنان ما 120 درصد بازی کردند.
 
وی به دفاع از عملکرد محسن فروزان، سنگربان تراکتورسازان پرداخت و گفت: فروزان روی گل پیکان اشتباه نکرد. فوتبال بازی اشتباهات است. من نه تنها از فروزان ناراحت نیستم، بلکه مهم این است که بعد از آن صحنه فروزان توانست خودش را کنترل کند. طبیعی است که دروازه‌بان ما اشتباه کرده است، اما مهمترین موضوع این بود که بعد از آن اشتباه خودش را نگه داشت و این همان روحیه تیمی است که گفتم تراکتورسازی دارد. ما امروز سعی کردیم تا حدودی متفاوت با بازی‌های گذشته‌مان بازی کنیم و خوشحالم که بچه‌ها امروز فقط می‌خواستند فوتبال بازی کنند.
 
تقوی در پایان گفت: من فقط همین را می‌دانم که بازیکنانی داریم که با توجه به حضور آنها هر لحظه می‌توانیم تاکتیک‌های مختلفی را اجرا کنیم. برخلاف اینکه خیلی‌ها می‌گفتند که ما تیم نیستیم، اما امروز می‌توانیم بگویم که تیم بودیم، قبل از این هم تیم بودیم، اما امروز نشان دادیم که تیم بودیم.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/pTz6mv

آخرین اخبار

دور جدید تمرینات تیم تراکتور از فردا پیگیری می‌شود.

ادامه همکاری باشگاه با ایوب بهتاج میسر نشد.

جرج لیکنز سرمربی تیم تراکتور تیمش را به تعطیلات نوروزی فرستاد‌.

LiveZilla Live Chat Software