اسدی: باشگاه تراکتور به تمامی تعهدات فصل جاری عمل کرده است

جمعه - ۰۲ آذر ۱۳۹۷
ساعت: ۱۵:۲۵
تعداد بازدید : 1550

 مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت: به تمامی تعهدات مالی مان در قبال اعضای تیم عمل کرده‌ایم.

 
 
به گزارش تراکتورکلاب، دکتر علیرضااسدی در واکنش به مطرح شدن برخی شایعات درخصوص ارتباط غیبت دو بازیکن خارجی تیم با مسائل مالی، بیان داشت: این موضوع از اساس کذب محض است و شناختی که تمامی هواداران و اهالی فوتبال از مالک باشگاه دارند، اثبات کننده این امر است آقای زنوزی در مسائل مالی متعهد و شفاف است و بر این اساس بوده که ما از ابتدای فصل تاکنون به تمامی تعهدات‌مان عمل کرده‌ایم.
 
مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی، با اشاره به صحبت‌های اخیر محمدرضازنوزی‌مطلق، خاطرنشان کرد: همانطور که باشگاه به تعهداتش پایبند است و طرف مقابل نیز باید به اصول و ضوابط باشگاه متعهد باشد و در این راستا از حقوق باشگاه کوتاه نمی‌آییم و نیازی هم به باج‌دادن نداریم، چرا که خودمان را در مقابل هواداران مسئول و پاسخگو می‌دانیم.
 
اسدی در پایان اظهاراتش تاکید کرد: همانطور که مالک باشگاه گفته‌اند، به هیچ فردی باج نمی‌دهیم و برای کسب موفقیت مقطعی ، اصول را زیر پا نمی‌گذاریم.
 
 
آخرین اخبار

جورج لیکنز سرمربی تیم تراکتور به همراه دستیار خود پاتریک دیوایلد و یوکیا سوگیتا به همراه همسر خود با بدرقه مسئولین باشگاه از سالن CIP فرودگاه تبریز راهی کشور خود شدند. به گزارش تراکتورکلاب ، همزمان...

سرمربی تیم تراکتور گفت: روز سختی مقابل فولاد داشتیم و هر دو تیم فرصت‌های زیادی از دست دادند.

تیم های فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز در آخرین بازی فصل خود به تساوی رسیدند و لیگ را با یک بازی جذاب به پایان بردند.

LiveZilla Live Chat Software