تقوی: هواداران تراکتور بی‌همتا هستند

يكشنبه - ۰۴ آذر ۱۳۹۷
ساعت: ۱۹:۴۳
تعداد بازدید : 1943
کنفرانس خبری بعد از بازی

 سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی شرایط نامطلوب زمین را در روند تاکتیکی تیمش  تاثیرگذار دانست.

 
به گزارش تراکتورکلاب، محمد تقوی پس از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما تا قبل از بازی نمی‌دانستیم با چه ترکیبی بازی کنیم. در حالی امروز بازی کردیم که پرسپولیس چندی پیش در فینال آسیا بازی کرده بود. از تیمم راضی هستم و  فکر می‌کنم به آن چیزی که می‌خواستیم، رسیدیم. باز هم می‌گویم اگر به داوری چیزی گفتم، عذرخواهی می‌کنم، چون حق با داور است. با این وجود، از کارشناسان می‌خواهم که به صحنه این گل نگاه کنند چون اگر گل ما درست گرفته می‌شد، می‌توانستیم بازی را ببریم.
 
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در خصوص عدم حضور دو بازیکن خارجی تیمش در تمرینات سرخپوشان گفت: همان‌طور که گفتم بازیکن بزرگ‌تر از باشگاه نیست.
 
سرمربی تراکتورسازان درباره حضور تماشاگران تراکتورسازی در این دیدار خاطر نشان کرد: واقعاً از حضور تماشاگران‌مان در این شریط بارانی غافلگیر شدیم. استادیوم‌های ما را باید به گونه‌ای بسازند که مسقف باشند. تماشاگران تراکتورسازی به قول مثلی در انگلیس، بی‌همتا هستند.
 
وی در رابطه با اینکه چرا هواداران تیمش پرچم ژاپن به ورزشگاه آوردند، گفت: ما سوکیتای ژاپنی را داریم. این پرچم برای حمایت از او بود. آیا برای حمایت از مسی در ورزشگاه پرچم آرژانتین را نمی‌آورند؟!
 
تقوی در رابطه با اینکه چرا تیمش در مقاطعی از بازی زیر توپ می‌زد، تصریح کرد: از شرایط زمین آزادی تعجب کردم که شرایط خوبی نداشت. وقتی پاس می‌دادیم، توپ پله می‌شد. زمان گرم کردن، بازیکنان گفتند که چمن خوب نیست. کمتر سعی می‌کنیم این طوری فوتبال بازی کنیم و این به خاطر شرایط زمین بود.
آخرین اخبار

کوین کنستانت بازیکن تیم تراکتور امروز برای شرکت در تست پزشکی ایفمارک وارد تبریز شد.

دروازبان اسبق تیم فوتبال تراکتور دار فانی را وداع گفت.

 مسئولان باشگاه تراکتور با حضور در بیمارستان امام رضا تبریز از هوادار متعصب تراکتور عیادت کردند.    به گزارش تراکتورکلاب، قائم‌مقام و مدیران باشگاه تراکتور ظهر امروز در بیمارستان...

LiveZilla Live Chat Software