پیشرفت قابل قبول فوتبال پایه در تراکتور

دوشنبه - ۰۵ آذر ۱۳۹۷
ساعت: ۱۶:۴۷
تعداد بازدید : 1387
معاونت ورزشی باشگاه بیان کرد

 علی دهقانی معاون ورزشی باشگاه با اشاره به اینکه اهداف باشگاه در تیم‌های پایه و بزرگسالان از زمان واگذاری تاکنون، به نسبت قابل قبولی تحقق یافته، اظهار داشت: در رده سنی نوجوانان قهرمان نیم فصل شده‌ایم، در رده سنی جوانان و امید هم نایب قهرمان شدیم که دو بازی آخر هر دو رده اگر تحت تاثیر درگذشت سرمربی تیم جوانان قرار نمی‌گرفت قطعا در این دو رده هم عنوان قهرمانی از آن ما بود اما فقدان مرحوم حسن‌دخت واقعا همه را تحت تاثیر قرار داد.

علی دهقانی در ادامه اضافه کرد: عملکرد فوق العاده یونس باهنر و سلامت رفتار وی و همه مربیان و دست اندرکاران تیم‌ها در کنار حضور مدیرعامل باشگاه و سرمربی تیم‌بزرگسالان که در اکثر مسابقات خانگی تیم‌های پایه حضور داشته‌اند، در فرایند این موفقیت بسیار تاثیرگذار بود.
وی با بیان اینکه حدود ۲۰ بازیکن از تیم امید و هشت بازیکن از تیم جوانان با انتخاب تقوی به تناوب در تمرینات بزرگسالان حاضر شده‌اند، خاطرنشان کرد: در این فرایند یک بازیکن رده سنی امید برای بازی در بزرگسالان انتخاب شد و سیاست کلان ما بومی سازی در رده‌های پایه است تا در ترکیب کلی تیم بزرگسالان بجای یک یا دو بازیکن حداقل ده بازیکن بومی داشته باشیم. 
 
دهقانی در ادامه اظهاراتش افزود: اتفاق ویژه امسال نیز حضور بازیکنان رده‌های مختلف سنی در تیم‌های ملی بود که این نشان می‌دهد تراکتورسازی از معدود باشگاه‌های کشور است که به سازندگی اصولی روی آورده و این قول را به هواداران می‌دهیم که با حمایت آنها می‌توانیم از این هم بهتر شویم. 
معاون‌ورزشی باشگاه تراکتورسازی درخصوص شرایط تیم بزرگسالان نیز، ابراز داشت: خوشبختانه طی هفته‌های اخیر روند رو به رشد خود را حفظ کرده ایم، هر چند که تعطیلی و یا وقفه در مسابقات حفظ هارمونی تیم را گاهی تحت شعاع قرار داده و دست مربیان را برای ارایه ترکیب بهتر بسته است اما با تمام تفاسیر روی مدار مناسبی قدم بر‌می‌داریم.
علی دهقانی در پایان اظهاراتش، تاکید کرد: با همراهی هواداران و تداوم حمایت‌های مالک و هیات مدیره محترم باشگاه که تاکنون نیز به خوبی صورت گرفته، قطعا می توانیم شایسته‌تر از پیش جواب محبت پرشورها را بدهیم.
آخرین اخبار

 مدیران آکادمی فوتبال باشگاه تراکتور با حضور در کشور ترکیه ضمن مذاکره با مسئولان باشگاه ریزه اسپور ترکیه از امکانات این باشگاه بازدید کردند.   به گزارش تراکتورکلاب، یونس باهنر مدیر آکادمی ...

جورج لیکنز سرمربی تیم تراکتور به همراه دستیار خود پاتریک دیوایلد و یوکیا سوگیتا به همراه همسر خود با بدرقه مسئولین باشگاه از سالن CIP فرودگاه تبریز راهی کشور خود شدند. به گزارش تراکتورکلاب ، همزمان...

سرمربی تیم تراکتور گفت: روز سختی مقابل فولاد داشتیم و هر دو تیم فرصت‌های زیادی از دست دادند.

LiveZilla Live Chat Software