تقوی: برای مدعی ماندن باید با دست پر بازگردیم

جمعه - ۰۹ آذر ۱۳۹۷
ساعت: ۲۱:۵۳
تعداد بازدید : 468
مقابل پارس جنوبی تدافعی بازی نمی‌کنیم

 به گزارش تراکتورکلاب، محمد تقوی در نشست خبری پیش از بازی پارس جنوبی جم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همه بازی‌ها سخت است ولی هرچه جلوتر می‌رویم بازی‌ها سخت‌تر می‌شود.

 
وی افزود: مقابل پارس جنوبی یکی از سخت‌ترین بازی‌ها را در پیش داریم و تلاش داریم که روند خود را ادامه دهیم. بازی با پارس جنوبی جم و پرسپولیس فرقی برای ما ندارد و برای اینکه مدعی باقی بمانیم باید با دست پر از این بازی برگردیم.
 
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی ادامه داد: هیچ تیمی برای مساوی به میدان نمی‌رود و ما هم برای اینکه مدعی باشیم باید پیروز شویم و اگر نتوانیم در این بازی‌ها پیروز شویم نباید به قهرمانی فکر کنیم.
 
وی اضافه کرد: بازی دفاعی نخواهیم کرد و تلاش می‌کنیم که بازی را کنترل کنیم. توانایی باز کردن دروازه هر تیمی را داریم و در بازی فردا هم برای بردن به میدان می‌رویم.
 
تقوی خاطرنشان کرد:‌ بازیکن ایرانی که مد نظر ما باشد و بتواند به کمک ما بیاید و بازیکن آزاد باشد را فعلا مد نظر نداریم و نیم‌فصل به دنبال گرفتن بازیکن جدید هستیم.
 
وی در مورد وضعیت موقت یا دائمی بودن خودش در تیم تراکتورسازی بیان کرد: وظیفه من این است که در خدمت تیم باشم و تا زمانی که هستم هر کاری بتوانم برای تیمم انجام خواهم داد.
 
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: در مسابقه فردا محروم و مصدوم نداریم و همه بازیکنان را در اختیار داریم.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/CgrA6a

آخرین اخبار

نیم فصل دوم برای قهرمانی تلاش می‌کنیم

LiveZilla Live Chat Software