باهنر: هدف‌گذاری نوجوانان تراکتور در لیگ برتر محقق شد

شنبه - ۱۳ بهمن ۱۳۹۷
ساعت: ۱۲:۴۰
تعداد بازدید : 529
مدیر آکادمی فوتبال باشگاه تراکتورسازی گفت: با توجه به هدف‌گذاری صورت گرفته برای تیم‌های پایه تراکتورسازی، تیم نوجوانان به این هدف دست‌یافت.

یونس باهنر در گفت‌وگو با تراکتورکلاب، درباره هدف‌گذاری صورت گرفته برای تیم‌های پایه تراکتورسازی اظهار داشت: شورای هماهنگی آکادمی فوتبال باشگاه تراکتورسازی در ابتدای فصل هدف‌گذاری خاصی برای تیم‌های مختلف آکادمی در نظر گرفت.

وی افزود: پس از برگزاری جلسات متعدد با مدیر اجرایی و اعضای شورا در ابتدای فصل، با توجه به اینکه تیم نوجوانان در سال گذشته در مرحله گروهی از صعود به مرحله دوم بازماند، تصمیم گرفتیم میانگین سنی این تیم را کاهش دهیم تا بتواند سال آینده نیز با همین ترکیب فعلی در مسابقات حاضر شود و علاوه بر آن صعود از مرحله گروهی را در چشم‌انداز این تیم قرار دادیم.

مدیر آکادمی فوتبال باشگاه تراکتورسازی تأکید کرد: حال به لطف خدا و تلاش‌های بی‌وقفه اعضای این تیم، شاهد صعود تیم نوجوانان به مرحله دوم این مسابقات هستیم.

باهنر خاطرنشان کرد: این موفقیت را به همه هواداران پرشور تراکتورسازی تبریک گفته و از زحمات اعضای تیم تشکر و قدردانی می‌کنیم.

وی درباره سال آینده نیز گفت: حال باید برنامه‌ریزی کنیم تا این تیم سال آینده بتواند به جمع ۴ تیم صعود کند.

باهنر در پایان تصریح کرد: رده نوجوانان می‌تواند کارخانه بازیکن سازی یک باشگاه باشد و باشگاه تراکتورسازی نیز با مالکیت جدید به دنبال کشف استعدادهای خطه آذربایجان است تا در سال‌های آینده رده بزرگ‌سالان را تغذیه کند.

آخرین اخبار

محسن فروزان در جلسه کمیته انضباطی باشگاه تراکتور حاضر شد.

بارش برف موجب شد تا تمرین عصر امروز تراکتورسازان در سالن سرپوشیده برگزار شود.

بازیکنان ترکیب اصلی دیدار مقابل پیکان ظهر امروز ریکاوری کردند و سایر بازیکنان تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی پیگیری کردند.

LiveZilla Live Chat Software