لیکنز: بازیکنانم انگیزه کافی داشتند/ ناراحتی بازیکن از تعویض امری طبیعی است

چهارشنبه - ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸
ساعت: ۲۰:۵۷
تعداد بازدید : 539
سرمربی تیم تراکتور معتقد است که بازیکنانش انگیزه کافی برای دیدار مقابل پرسپولیس را داشتند.

 به گزارش تراکتورکلاب، جرج لیکنز پس از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فکر می‌کنم تراکتور امروز در تمام طول مسابقه، بازی خوب و باقدرتی انجام داد. همچنین به هواداران‌مان به خاطر حمایت پرشوری که داشتند تبریک می‌گویم و از آنها تشکر می‌کنم. ما در ادامه راه به آنها نیاز داریم. پرسپولیس هم تیمی است که بالانس خوبی دارد و یکی از تیم‌های خوب لیگ به شما می‌رود.

 
وی افزود: ما تلاش کردیم تیم‌مان را به سمت بالا هدایت و موقعیت‌هایی ایجاد کنیم، اما پرسپولیس برای ضدحمله برنامه‌ریزی داشت. ما در این بازی موقعیت‌هایی داشتیم و به نظرم لایق پیروزی هم بودیم. با این حال فکر می‌کنم نباید گل می‌خوردیم. باید به محمدرضا اخباری تبریک بگویم که روز خوبی داشت. او با بدشانسی یک گل خورد، اما بعد از آن چند موقعیت خوب را دفع کرد و در یک صحنه هم ما را به بازی برگرداند تا توانستیم گل خورده را جبران کنیم. از طرفی فکر می‌کنم که ما لیاقت این یک امتیاز را داشتیم و شاید حتی اگر ساسان انصاری آن موقعیت را تبدیل به گل کرده بود، می‌توانستیم برنده این بازی باشیم و با سه امتیاز از زمین خارج شویم.
 
مربی بلژیکی تراکتور همچنین خاطر نشان کرد: ما در این بازی، نمایش خوبی داشتیم و در ترکیب هم سعی کردیم، به محمدرضا آزادی فرصت بازی بدهیم. نقی‌زاده هم به جای ایمانی به بازی آمد، چون ایمانی یک کارت زرد گرفته بود و امکان داشت باز هم کارت بگیرد. به همین دلیل به او استراحت دادیم و تعویضش کردیم. باید به بازیکنانم بابت بازی خوب‌شان تبریک بگویم. همچنین به آقای برانکو به خاطر عملکرد خوبی که در باشگاه پرسپولیس داشته، تبریک می‌گویم.
 
سرمربی تیم فوتبال تراکتور در مورد علت تعویض ایمانی گفت: شما می‌دانید که این تعویض از طرف من تاکتیکی بود. وقتی شما یک بازی به این بزرگی دارید و بازیکن شما کارت زرد دارد، ممکن است اسیر احساسات شود و کارت دیگری بگیرد و محروم شود. به همین دلیل با تعویضی تاکتیکی او را تغییر دادیم.
 
لیکنز گفت: ما بازی بزرگی را انجام دادیم. چه در داخل و چه خارج از زمین، این بازی حواشی خودش را داشت. شما می‌توانید به ما نمره خودتان را بدهید، اما من می‌گویم که بازیکنانم در بازی امروز کار بزرگی انجام دادند و بازی خوبی را به نمایش گذاشتند. همان‌طور که دیدید، بیرانوند دروازه‌بان آنها چه عملکردی داشت و نشان داد که دروازه‌بانی در سطح بالاست. او توانست واکنش‌های خوبی داشته باشد و علاوه بر واکنش‌های خوب، وقت بازی را هم به خوبی و حرفه‌ای گرفت تا نشان دهد یک دروازه‌بان حرفه‌ای است.
 
سرمربی تیم فوتبال تراکتور درباره اینکه علیرضا بیرانوند وقت زیادی را گرفت که در ورزشگاه نیز جو منفی به راه انداخت و با توجه به اینکه سه کاپیتان تیم ملی در ترکیب تیمش حضور دارند بهتر نیست آنها اتلاف وقت را به داور گوشزد کنند، گفت: ممنون که این سؤال را پرسیدید. همیشه به بازیکنانم گفته‌ام که سعی کنند کارت زرد یا قرمز بچه‌گانه نگیرند. باید از اشکان دژاگه تشکر کنم که بازی خیلی خوبی انجام داد و بسیار توان گذاشت، اما از طرفی او به دلیل کارتی که داشت، محدودیت‌هایی داشته است. از طرفی به بازیکنانم همیشه گفته‌ام که بهتر است کارت بچه‌گانه نگیرند. همین‌طور باید بگویم کار دروازه‌بان پرسپولیس حرفه‌ای بود و او قصد داشت با وقت تلف کردن بازیکنان ما را عصبانی کند تا آنها کارت بگیرند. با این حال این بازی هم یک تابلوی بسیار زیبا از تیم ما بود که نشان دادیم چگونه عمل کردیم و چه رفتاری از خودمان نشان دادیم. همان‌طور که می‌بینید اکنون من در نشست خبری هستم، اما سرمربی تیم حریف در نشست خبری حضور ندارد.
 
لیکنز در واکنش به علت تعویض اکبر ایمانی خاطرنشان کرد: در مورد اینکه چرا اکبر ایمانی را در نیمه دوم تعویض کردم، توضیح دادم. اگر دوست داشتید که او کارت زرد دوم را می‌گرفت، ما 10 نفره می‌شدیم و بازی را واگذار می‌کردیم، من حرفی ندارم! اینکه بازیکنی از تعویضش خوشحال شود، طبیعی نیست! کدام بازیکن از تعویض خوشحال می‌شود؟ این تفکر که بازیکن از تعویض ناراحت می‌شود، نشان از تیمی با روحیه برنده است که بازیکنان می‌خواهند برای برد تلاش کنند. این تفکر، انگیزه و جنگندگی را شاید در بازی با سپیدرود نداشتیم.
 
وی در خصوص اینکه آیا تیمش می‌تواند سهمیه آسیا را بگیرد، اظهار داشت: این همه هواداران برای چه به اینجا آمده بودند یا ما این عملکرد را برای چه انجام دادیم؟ قطعاً امیدواریم اما باید ببینیم که نتایج حریفان ما چگونه است و خودمان چه نتایجی می‌گیریم. با این حال از روندی که بازیکنانم داشتند و از نمایش آنها، راضی‌ام.
آخرین اخبار

کوین کنستانت بازیکن تیم تراکتور امروز برای شرکت در تست پزشکی ایفمارک وارد تبریز شد.

دروازبان اسبق تیم فوتبال تراکتور دار فانی را وداع گفت.

 مسئولان باشگاه تراکتور با حضور در بیمارستان امام رضا تبریز از هوادار متعصب تراکتور عیادت کردند.    به گزارش تراکتورکلاب، قائم‌مقام و مدیران باشگاه تراکتور ظهر امروز در بیمارستان...

LiveZilla Live Chat Software