10
محمد ابراهیمی هافبک هجومی
ملیت: ایرانی
سن: 31 سال
قد: 177
وزن: 67
بیوگرافی

محمد ابراهیمی فوتبال خود را از تیم جوانان شهدای کازرون آغاز کرد و دوران خدمت مقدس سربازی را نیز در این تیم سپری کرد تا پس از آن به تیم پیام مخابرات شیراز منتقل شود.
او در این تیم با به ثمر رساندن 13 گل در 34 بازی موفق به کسب عنوان بهترین گلزن لیگ دسته دوم فوتبال کشور شد و پیام مخابرات با قهرمانی در این لیگ موفق به صعود به لیگ آزادگان شد.
این موضوع باعث شد تا فراز کمالوند سرمربی وقت تیم تراکتورسازی به فکر جذب این بازیکن بیفتد. ابراهیمی در لیگ دسته یک موفق شد در طول 32 دیدار 9 گل برای سرخ پوشان به ثمر برساند و همراه این تیم به لیگ برتر راه پیدا کند.
ابراهیمی در لیگ برتر نیز در این تیم حضور داشت و در نخستین سال لیگ برتری شدن تراکتورسازی این تیم را همراهی کرد. این بازیکن در فصل 90-89 نیز 4 بار در لیگ برتر و یک بار نیز در جام حذفی برای تیمش گلزنی کرد و سال آینده نیز با این تیم تمدید کرده و این بار 6 گل برای سرخ پوشان به ثمر رساند و در سال های بعدی به ترتیب 3 و یک گل به ثمر رساند و در نهایت فصل بعد پس از 8 دیدار تراکتورسازی را ترک کرده و راهی آبی پوشان تبریزی شد.
وی پس از پیوستن به گسترش فولاد تا پایان فصل تنها یک بار موفق به گلزنی شد و قرارداد خود را با این تیم تمدید کرد و توانست سال موفقی در این تیم سپری کند و پس از مهدی طارمی در رده دوم جدول برترین گلزنان لیگ برتر قرار گیرد.
این بازیکن در طول فصل 11 بار دروازه رقبا را گشود و 7 پاس گل نیز داد تا تاثیر بسزایی در موفقیت های این تیم داشته باشد.
محمد ابراهیمی در ابتدای این فصل با قراردادی دو ساله به تیم تراکتورسازی پیوست تا در جمع شاگردان امیر قلعه نویی حضور پیدا کند و سرخ پوشان را برای رسیدن به قهرمانی لیگ برتر همراهی کند.

حضور در تیم ملی
محمد ابراهیمی 7 خرداد 91 توسط کارلوس کیروش به اردوی تیم ملی دعوت شد و در دیدار دوستانه مقابل آلبانی نیز حضور پیدا کرد. دیدار مقابل ازبکستان در چارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی 2014 و دیدار دوستانه مقابل اردن دیگر دیدارهای ملی این بازیکن بود.


لقب F14 برای این بازیکن محبوب
محمد ابراهیمی از جمله بازیکنانی است که روابط خوبی با هواداران تراکتور دارد و در سال های گذشته یکی از دلایل حضور خود را در این تیم هواداران پرشور تراکتورسازی دانسته است.
وی به دلیل حرکات ریز نقش و سرعتی که دارد در بین هواداران به محمد F14 ملقب شده است که این موضوع در رسانه ها بازخورد زیادی داشته است.

زندگی ورزشی
باشگاه: تراکتورسازی تبریز
پیوستن به باشگاه: 1395/04/01
تیم باشگاهی سال حضور گل زده
جوانان شهدای کازرون
پیام مخابرات شیراز
تراکتورسازی
گسترش فولاد تبریز
افتخارات
افتخارات فردی:
افتخارات تیمی:
بازیکنان تراکتورسازی
LiveZilla Live Chat Software