24
فرزاد حاتمی مهاجم
ملیت: ایرانی
سن: 30 سال
قد: 190
وزن: 91
بیوگرافی

فرزاد حاتمی فوتبال خود را از تیم زیر 13 سال راه‌آهن آغاز کرد و پس از چند سال حضور در این تیم برای گذراندن خدمت مقدس سربازی به تیم جوانان فجر سپاه تهران پیوست.
وی در ادامه بار دیگر به سرمنزل خود راه‌آهن بازگشت و به تیم بزرگ‌سالان این تیم پیوست و در 19 بازی برای این تیم به میدان رفت.
حاتمی پس‌ازآن راهی کشور آذربایجان شد و به تیم قبله پیوست و در طول 22 دیدار برای این تیم 8 گل به ثمر رساند و به فوتبال ایران بازگشت.
وی پس از بازگشت به ایران به تیم سپاهان اصفهان پیوست و در طول مدتی که بازیکن این تیم محسوب می‌شد برای مدتی نیز به‌طور قرضی راهی صبای قم شد. حاتمی 23 بار برای سپاهان به میدان رفت ولی تنها 3 بار موفق به گلزنی شد و در تیم صبا نیز 7 گل در طول 21 بازی به ثمر رساند.
تراکتورسازی تبریز مقصد بعدی این بازیکن بود که وی 30 بار پیراهن سرخ پوشان تبریزی را پوشید و 9 بار نیز برای تیمش گلزنی کرد و راهی استقلال تهران شد.
حاتمی در استقلال رکورد جالبی در جام حذفی بر جای گذاشت و در طول 4 دیدار جام حذفی 4 بار نیز برای آبی پوشان پایتخت گلزنی کرد ولی در جام باشگاه‌های آسیا موفق به گلزنی نشد و در لیگ برتر 15 بار برای آبی پوشان به میدان رفت.
فولاد خوزستان، پرسپولیس و مس کرمان مقصدهای بعدی این بازیکن بودند که حاتمی در این تیم‌ها به ترتیب 8، 9 و 6 بار به میدان رفت و درمجموع فقط 4 بار موفق به گلزنی شد تا ملوان بندر انزلی را به‌عنوان مقصد بعدی انتخاب کند.
وی 21 بار برای ملوان به میدان رفت و 7 بار نیز موفق به گلزنی شد و در نیم‌فصل رقابت‌های لیگ برتر 94-95 با لغو قرارداد خود با انزلیچی‌ها راهی تبریز شد تا بار دیگر پیراهن تیم تراکتورسازی را بر تن بپوشد و شاگرد امیر قلعه‌نویی شود.
 

زندگی ورزشی
باشگاه: تراکتورسازی تبریز
پیوستن به باشگاه:
تیم باشگاهی سال حضور گل زده
راه‌آهن
قبله آذربایجان
سپاهان اصفهان
صبای قم
تراکتورسازی تبریز
استقلال تهران
فولاد خوزستان
پرسپولیس تهران
مس کرمان
افتخارات
افتخارات فردی:
افتخارات تیمی:
قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران ۸۹-۱۳۸۸ به همراه تیم سپاهان اصفهان
قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران ۹۲-۱۳۹۱ به همراه تیم استقلال تهران
نایب قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران ۹۱-۱۳۹۰ به همراه تیم تراکتورسازی
نایب قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران ۹۳-۱۳۹۲ به همراه تیم پرسپولیس تهران
بازیکنان تراکتورسازی
LiveZilla Live Chat Software