27
فاخر تهامی هافبک میانی
ملیت: ایرانی
سن: 20 سال
قد: 170
وزن: 68
بیوگرافی

سید فاخر تهامی که جدیدترین بازیکن تراکتورسازی است پیش از این در صنعت نفت حضور داشته و با این تیم نیز به لیگ برتر فوتبال صعود کرده است ، او 20 ساله ( بازیکن امید ) بوده و سابقه حضور در تیم های امید ؛ جوانان و … صنعت نفت آبادان را در کارنامه دارد.

تهامی 12 بار در فصل گذشته برای صنعت نفت به میدان رفته و دو گل نیز به ثمر رسانده است ، با توجه به شرایط سنی این بازیکن 12 بازی و دو گل زده در لیگ یک برای این بازیکن عملکرد قابل قبولی است بخصوص زمانی که او به عنوان بازیکن تعویضی به زمین آمده و گل حساسی برای آبادانی ها به ثمر رسانده و تاثیر بسزایی در صعود تیمش به لیگ برتر داشته است.

او در فصل گذشته نیز بازی های خوب و گل های حساسی برای تیمش به ثمر رسانده بود ؛ شماره 30 نفت آبادان از این پس پیراهن سرخ تراکتورسازی را بر تن خواهد کرد تا با درخشش در پیراهن این تیم آینده ای خوب برای خودش بسازد ؛ گفتنی است پدر او نیز از مهاجمان فوتبال خوزستان بوده است ؛ همچنین او برادر زاده ابراهیم تهامی مهاجم تکنیکی و اسبق تیم ملی فوتبال ایران می باشد.

لازم به ذکر است تهامی یک بار در دقیقه 76 وارد زمین شده و گل سه امتیازی تیمش را در دقیقه 85 وارد دروازه گل گهر سرجان کرده و یک بار هم در فصل گذشته در بازی با خیبر خرم آباد در دقیقه 93 برای تیمش گلزنی کرده تا طلایی پوشان آبادان با سه امتیاز زمین بازی را ترک کنند.

زندگی ورزشی
باشگاه: تراکتورسازی تبریز
پیوستن به باشگاه: 1395/04/01
تیم باشگاهی سال حضور گل زده
افتخارات
افتخارات فردی:
افتخارات تیمی:
بازیکنان تراکتورسازی
LiveZilla Live Chat Software