عبداللهی: تراکتور در فاز تغییرات قرار دارد؛ با فوتبال مدنظر خطیبی فاصله داریم

دبیر خبر

8 ماه پیش

عبداللهی: تراکتور در فاز تغییرات قرار دارد؛ با فوتبال مدنظر خطیبی فاصله داریم

به گزارش رسانه رسمی باشگاه تراکتور، حمید عبداللهی پس از پیروزی دو بر یک مقابل نساجی، اظهار داشت: تیم نساجی نسبت به نیم فصل اول تغییرات زیادی داشته و بازیکنان باکیفیتی به جمع‌شان اضافه شده است. سایر تیم‌ها هم به این نتیجه رسیده‌اند که سطح بازیکنان نساجی بالا رفته است.

وی در ادامه افزود: در نیمه اول به دنبال انجام یک بازی باکیفیت بودیم و موفق هم ظاهر شدیم. نساجی در نیمه نخست چشم به ضد حملات دوخته بود و روی غافلگیری بازیکنان ما، موفق به زدن گل هم شد. با این حال، با تلاش بازیکنان‌مان نتیجه را جبران کردیم.

مربی تیم فوتبال تراکتور خاطرنشان کرد: نساجی چاره‌ای جز پیروزی در این دیدار نداشت و به همین خاطر انتحاری بازی کرد. تیم ما هم با توجه به نتایج بازی‌های قبلی خانگی، کمی استرس داشت و عقب نشینی کرد. در شأن تراکتور نیست که در خانه ببازد و امیدوارم هیچ وقت این تیم در تبریز نتیجه را واگذار نکند. ما به دنبال کسب سه امتیاز بودیم که خدا را شکر موفق شدیم.

عبداللهی با بیان اینکه «کمی به زمان نیاز داریم»، گفت: تراکتور نیاز به یک کار اساسی دارد. ما از نظر فنی مشکلات زیادی داریم و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که این مشکلات را حل کنیم. از نظر کیفیت فنی بازیکنان در خط حمله شرایط خوبی داریم، اما در جزئیات فوتبال و کار تیمی در خط دفاعی نیاز به تمرین بیشتر در تیم دیده می‌شود.

مربی تیم فوتبال تراکتور ادامه داد: امیدوارم زمان کافی را داشته باشیم و به شرایط ایده‌آل‌مان برسیم. تراکتور با مربیان قبلی به شکل دیگری بازی می‌کرد و آرایش متفاوتی داشت و ما در فاز تغییرات قرار گرفته‌ایم و به دنبال تغییر فوتبال فانتزی به فوتبال پُرفشار و با پِرِس شدید هستیم و می‌خواهیم بازیکنان‌مان جنگجو باشند. نوع آرایش تیمی و تفکر حاکم بر تیم از نظر فنی تغییر یافته است.

وی یادآور شد: مطمئن باشید در سال 1400 تراکتوری نوین با تفکر و نوع ارائه فوتبالی نوین خواهید دید که نشانه‌هایش در دیدار امروز موجود بود. بازیکنان‌مان امروز خوب بودند و تلاش کردند، اما از آنها توقع داریم که باانگیزه‌تر و پُرتلاش‌تر از امروز باشند که قطعاً به این خواسته خود خواهیم رسید.

عبداللهی در پایان عنوان کرد: همان‌طور که یک تیم تلاش می‌کند و گل می‌زند، همه اعضای تیم هم در دفاع تلاش می‌کنند. به جایی خواهیم رسید که همه در حمله و دفاع مشارکت داشته باشند و اگر نیاز باشد، قطعاً تیم را ترمیم خواهیم کرد. بازیکنان ما باید روح بزرگی داشته باشند، همیشه برای برد به میدان بروند، برای گلزنی تلاش کنند و گل نخورند. این فلسفه کاری آقای خطیبی است، اما هنوز با فوتبال مدنظر ایشان فاصله داریم.

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید