اعتماد و اتحاد لازمه موفقیت تراکتور

دبیر خبر

8 ماه پیش

اعتماد و اتحاد لازمه موفقیت تراکتور

به گزارش رسانه رسمی باشگاه تراکتور، در چارچوب هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، تیم تراکتور موفق شد با یک گل از سد ماشین‌سازی عبور کند.

تراکتور در حالی در دقایق پایانی به این سه امتیاز شیرین دست یافت که پس از تغییر و  تحولات انجام شده اخیر، به یک برد برای فراموشی روزهای تلخ گذشته نیاز داشت.

تیمِ محبوب آذربایجان حالا 9 امتیازی شده و به رده هفتم جدول رده بندی لیگ برتر رسیده است. تراکتور میانگین 1.5 امتیاز را دارد که یک آمار بسیار مناسب در ابتدای فصل به حساب می‌آید.

از طرفی دیگر، فاصله امتیازی تراکتور با صدر جدول تنها 2 امتیاز است؛ فوتبالی‌ها به خوبی می‌دانند که در جریان یک لیگ فرسایشی، هیچ تیمی قادر به کسب کامل امتیازات نیست و جبران فاصله دو امتیازی نیز کار چندان دشواری به حساب نمی‌آید.

تراکتور روزبه‌روز به فرم ایده آل خود نزدیک‌تر می‌شود. دیدار مقابل ماشین‌سازی نیز به خوبی نشان داد که تغییرات فنی انجام شده در تیم یک شوک کاملاً مثبت بوده است.

استفاده مسعود شجاعی از بازیکنان جوان در جریان دربی تبریز، عملکرد مناسب تیم در فاز دفاعی، ارائه بازی سراسر برتر نسبت به حریف و البته، انجام یک تعویض طلایی که سه امتیاز ارزشمند را برای تراکتور به ارمغان آورد؛ از جمله نکات مثبتی بودند که در این دیدار به چشم می‌آمد.

برنامه تراکتور در نیمه نخست، حفظ مالکیت توپ و در نیمه دوم، فشار بر روی دروازه ماشین‌سازی با استفاده از خستگی حریف بود. برنامه مسعود شجاعی به خوبی در زمین توسط بازیکنان باانگیزه‌اش پیاده شد و در نهایت کار تراکتوری‌ها در دقایق پایانی به ثمر نشست و سه امتیاز شیرین به حساب پرشورها واریز شد.

در این شرایط، هواداران پیش از هر زمان دیگری به آینده تیم‌شان امیدوار شده‌اند؛ تیمی دوست داشتنی با یک مربی جذاب بر روی نیمکت. اگرچه مسعود شجاعی به صورت موقت هدایت تراکتور را برعهده دارد، اما او نشان داد که بر روی نیمکت نیز می‌تواند یک «جنتلمن» واقعی باشد.

کاپیتان علاوه بر محبوبیتی که در نزد پرشورها دارد، در داخل زمین نیز یک فرمانده قابل احترام است و تک‌تک بازیکنانش گوش به فرمان او تراکتور را به سمت موفقیت پیش می‌برند.

در روزهایی که هواداران مسعود شجاعی را عاشقانه دوست دارند و کاپیتان هم از هیچ تلاشی برای خوشحالی آنها دریغ نمی‌کند، حمایت از تیم بیش از پیش ضروری است. اعتماد، اتحاد، علاقه و تعصب دوطرفه میان هواداران و اعضای تیم همیشه ضامن موفقیت تراکتور بوده و حالا هم وقت آن رسیده که همه‌مان برای اعتلای نامِ «تراکتورِ» محبوب‌مان یک صدا فریاد بزنیم.

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید