چمنیان: پیام مالک باشگاه روحیه تیم را بالا برد

دبیر خبر

8 ماه پیش

چمنیان: پیام مالک باشگاه روحیه تیم را بالا برد

به گزارش رسانه رسمی باشگاه تراکتور، عباس چمنیان در نشست خبری پیش از دیدار مقابل ذوب‌آهن، اظهار داشت: بازی سختی مقابل ذوب‌آهن داریم. ذوب‌آهن تیم قابل احترامی است که همواره بازی‌های باکیفیتی را ارائه می‌دهد.

وی افزود: بازی‌های ذوب‌آهن را رصد کردیم و شناخت خوبی داریم. آن‌ها روند رو به رشدی داشته‌اند. مقابل آن‌ها تراکتوری بازی می‌کند که در فوتبال ما دارای جایگاه برجسته‌ای است.

مربی تیم فوتبال تراکتور یادآور شد: امیدواریم روند خوبی که در چند بازی اخیر داشتیم را ادامه بدهیم. برای یک بازی سخت آماده می‌شویم و امیدوارم هواداران لذت ببرند و هر دو تیم عملکرد خوبی داشته باشند و اگر تیمی شایسته پیروزی بود، به حقش برسد چون همیشه ما به حریفانی که بهتر از ما بوده‌اند احترام گذاشتیم.

چمنیان خاطرنشان کرد: متاسفانه در هفته‌های گذشته با بدشانسی مواجه شدیم و به همین خاطر فردا انگیزه بالایی داریم. تلاش کردیم نقاط ضعف خودمان را برطرف کنیم و بازی تماشاگر پسندی ارائه بدهیم.

وی تصریح کرد: فوتبال حرفه‌ای است و جابه‌جایی بازیکنان در باشگاه‌ها طبیعی است. بازیکنانی هم که از ذوب‌آهن به تراکتور آمده‌اند تعهد اخلاقی داشته‌اند و با تمام وجود برای تراکتور بازی می‌کنند.

مربی تیم تراکتور ادامه داد: برای بازی فردا محروم نداریم اما اشکان دژاگه مصدوم است و او را در اختیار نداریم. روحیه تیمی تراکتور با حضور مسعود شجاعی بالا است و با توجه به پیامی که از طرف مالک به تیم داده شد، روحیه تیمی ما را بالا برد. امیدوارم این شرایط منجر به انجام بازی جوانمردانه و خوبی بشود.

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید