محمودی: اشتباهات داوری غیر قابل انکار بود

دبیر خبر

7 ماه پیش

محمودی: اشتباهات داوری غیر قابل انکار بود

 

سرپرست تیم فوتبال تراکتور گفت: اشتباهات داوری مانع از پیروزی تراکتور را در بازی با مس رفسنجان شد.

 

کاظم محمودی در گفت‌وگو با رسانه رسمی باشگاه تراکتور، اظهار داشت: روز بازی تراکتور و مس رفسنجان، کمک داور را عوض کردند. امسال برای چندمین بار است که در بازی‌های تراکتور، اعضای تیم داوری قبل از شروع بازی عوض می‌شوند.

 

وی افزود: با تصمیم اشتباه داور بازی، پنالتی تراکتور سوخت و در یکی دیگر از صحنه‌ها پیمان بابایی در آستانه به ثمر رساندن گل بود که داور آن صحنه را به ناحق آفساید اعلام کرد. همچنین در وقت‌های تلف شده وقت اضافه اول، بازیکن تراکتور در موقعیت بسیار خوب در داخل محوطه جریمه در حال زدن ضربه بود که داور ۳۰ ثانیه زودتر از وقت مقرر، پایان بازی را اعلام کرد.

 

محمودی خاطرنشان کرد: من پس از پایان بازی با آقای نجاتی، ناظر داوری صحبت کردم که ایشان هم اشتباهات داوری را تایید کردند.

 

سرپرست تیم فوتبال تراکتور گفت: تغییرات تیم داوری قبل از آغاز بازی و اشتباهات تاثیرگذار داوران، باعث ایجاد شائبه شده است؛ به‌طوری که در سه بازی از چهار بازی گذشته(آلومینیوم اراک، مس در لیگ برتر و مس در جام حذفی) اشتباهات داوری علیه تراکتور بود و اکنون عذرخواهی و یا محرومیت تیم داوری هیچ دردی را دوا نمی‌کند. 

 

وی تاکید کرد: با تمام احترامی که به دپارتمان داوری قائل هستیم، اعتراض‌مان را به همراه فیلم بازی به سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال ارسال کرده‌ایم و انتظار می‌رود در اسرع وقت نسبت به اتفاقات بازی‌ تراکتور و مس تصمیم‌گیری شود.

 

 

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید