باز شدن درب‌های ورزشگاه یادگار امام (ره) از ساعت ۱۵

دبیر خبر

2 ماه پیش

باز شدن درب‌های ورزشگاه یادگار امام (ره) از ساعت ۱۵

 

درب‌های ورزشگاه یادگار امام(ره) برای بازی تراکتور و پرسپولیس، فردا (پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت) از ساعت ۱۵ باز می‌شود.

 

به گزارش رسانه رسمی باشگاه تراکتور، یادآور می‌شود علاقه‌مندان می‌توانند از طریق لینک مستقیم ticket.tractor-club.com بلیط بازی دو تیم تراکتور و پرسپولیس را تهیه کنند و باتوجه به لینک شدن سایت بلیط فروشی باشگاه به سامانه «ایران من»، تنها افرادی که حداقل ۱۴ روز از زمان دریافت دوز دوم واکسن آنان گذشته است، امکان خرید بلیط بازی را خواهند داشت.

 

بلیط فروشی این بازی تا ساعت ۱۶ فردا ادامه دارد و هواداران فقط با داشتن شرایط مصوب ستاد ملی مقابله با کرونا امکان حضور در ورزشگاه را دارند؛ به‌طوری‌که نوبت دوم واکسن کرونا را دریافت کرده و از دریافت آن 14 روز گذشته باشد، کارت واکسن دیجیتال (دارای QR کد) و کارت ملی به همراه داشته باشند؛ همچنین استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی هنگام ورود به ورزشگاه و تماشای بازی، از دیگر الزامات تعیین شده برای برگزاری بازی‌ها با حضور هواداران است.

 

هواداران بدون تهیه بلیط از طریق سامانه، به ورزشگاه مراجعه نکنند؛ چرا که به هیچ عنوان بلیط فروشی دستی یا اینترنتی در ورزشگاه انجام نمی‌شود و از ورود افراد بدون بلیط جلوگیری خواهد شد.

 

گفتنی است، بازی دو تیم تراکتور و پرسپولیس از هفته بیست و هشتم مسابقات لیگ برتر، روز پنجشنبه (۲۹ اردیبهشت)، ساعت ۱۹ در ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز برگزار می‌شود

 

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید