هافبک ملی پوش تراکتور: با حمایت پرشورها جام قهرمانی را بالای سر می‌بریم

مدیر وبسایت

2 سال پیش

هافبک ملی پوش تراکتور: با حمایت پرشورها جام قهرمانی را بالای سر می‌بریم

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، رضا اسدی در خصوص پیوستن به تراکتور، بیان کرد:  تراکتور تیم بزرگی هست که مربی بزرگ و سرشناسی را دارد که پیش از این در ایران کار کرده است. 

 

همچنین بازیکنان خوبی هم به این تیم آمدند و به نظرم در کنار بازیکنان بزرگی همچون شجاعی، دژاگه و حاج‌صفی می‌توان فوتبال خوبی بازی کرد و از آنان به عنوان کاپیتان‌های تیم ملی، چیزهای زیادی یاد گرفت.

 

وی در خصوص هواداران تراکتور اظهار کرد: هواداران این تیم زبان زد عام و خاص هستند، زمانی که مقابل تراکتور بازی می‌کردیم، جو ورزشگاه فوق العاده بود و خیلی فشار روی تیم ما می‌آمد. آن زمان من که در تیم رقیب بودم از جو ورزشگاه لذت می‌بردم چه برسد به اینکه در آن جو، بازیکن تراکتور باشی.

 

اسدی ادامه داد: هواداران تراکتور ۹۰ دقیقه تشویق می‌کردند و جو سنگینی علیه تیم‌های رقیب بود. خدا را شکر به تراکتور آمدم و قرار است با کمک هواداران تراکتور بازی به بازی پیش رفته و با حمایتشان قهرمان شویم.

 

وی در خصوص شرایط خودش، گفت: پس از پایان لیگ استراحت کوتاهی داشتم و به دلیل نداشتن تیم، با مربی اختصاصی خودم آقای دکتر ربانی تمرین کردم و تمرینات خوبی داشتم؛ تمام تلاشم را انجام دادم تا آمادگی‌ام را حفظ کنم و اکنون نیز جدا از تیم زیر نظر آقای دنیزلی تمرینات اختصاصی را انجام می‌دهم و امیدوارم شرایطم بهتر شود.

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید