کریمی: امروز خوش‌شانس نبودیم؛ در دوندگی و چرخاندن توپ خوب کار کردیم

دبیر خبر

1 سال پیش

به گزارش رسانه رسمی باشگاه تراکتور، فیروز کریمی پس از دیدار مقابل پرسپولیس اظهار داشت:  در ابتدا می‌خواهم از سازمان لیگ گلایه کنم و اگر هم دبیرکل این نامه را زده به او هم انتقاد دارم. هیچ لزومی ندارد که بعد از بازی حتماً سرمربی در نشست خبری حضور پیدا کند. من امروز شرایط جسمانی مناسبی نداشتم اما به نشست خبری آمدم.

وی درمورد بازی گفت: فوتبال خوبی بود و هر دو تیم خوب بازی کردند. بعد از گل اول می‌خواستیم کار را تمام کنیم. حتی پس از گل، 15 دقیقه مسلط بر بازی بودیم، اما هرچه زدیم به دفاع حریف خورد.
بعد از گلی که زدیم، عقب نرفتیم اما بد آوردیم. آنها شانس آوردند و گلی زدند که به دفاع ما خورد و بعد از گل مساوی هم عالی بازی کردند و مستحق پیروزی بودند. عباس‌زاده را به دلیل مصدومیت نداشتیم و نتوانستیم روند نیمه اول را در نیمه دوم ادامه دهیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور در پاسخ به این سوال که «آیا به همکاری خود با این باشگاه ادامه خواهد داد یا خیر؟»، گفت: من اول فصل مشکلات خانوادگی داشتم و اگر مشکلات ادامه داشته باشد، قطعاً خانواده برایم در اولویت خواهند بود.

کریمی درخصوص عملکرد بازیکنان تراکتور، عنوان کرد: هم در نیمه اول، هم در نیمه دوم، هم در وسط بازی، هم در پایان، هم اول و هم آن طرف و هم این طرف بازیکنان حرص ما را درآوردند. تمرین آنها با مسابقه اصلاً قابل مقایسه نیست. بازیکنان در تمرینات به راحتی بازیکن مقابل را رد می‌کنند، اما در مسابقه اینگونه نیست.

وی ادامه داد: اگر در جریان مسابقه این اتفاق رخ ندهد، نمی توان تاکتیک پیاده کرد. شاگردانم امروز از این موضوع عاجز بودند، اما در دوندگی و چرخاندن توپ خوب کار کردند.

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید