سرمربی تراکتور گفت: انتظارات مردم شهرمان را به جای می‌آوریم

دبیر سرویس خبر

2 سال پیش

سرمربی تراکتور گفت: انتظارات مردم شهرمان را به جای می‌آوریم

سرمربی تراکتور گفت: انتظارات مردم شهرمان را به جای می‌آوریم.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، مصطفی دنیزلی در نشست خبری بعد بازی با نفت مسجد سلیمان اظهار کرد: بازی‌های اول لیگ برتر چه در داخل و چه در خارج از خانه همیشه سخت است، کیفیتی پایین تر از دوران آمادگی داشتیم، با این حال موقعیت‌هایی خلق کردیم و در مجموع شاهد بازی سخت و پرمجادله بودیم.

وی با بیان اینکه نباختن در خانه حریف نتیجه خوبی است، بیان کرد: شرایط آب و هوایی هم مزید بر علت شد که عملکرد مناسب نداشته باشیم و هفته‌های آینده سعی می‌کنیم نقاط ضعف را رفع کنیم.

دنیزلی در خصوص نقل و انتقالات خارجی تراکتور نیز گفت: می‌خواهیم بهترین نقل و انتقالات خارجی را داشته باشیم که بعضی اوقات شرایط خوب پیش نمی‌رود. به دنبال رفع نقاط ضعف تیم هستیم.

وی با بیان اینکه شرایط سفر به مسجد سلیمان سخت بود، خاطرنشان کرد: شرایط آب و هوایی هم چندان مساعدت نبود؛ اما از ما استقبال خوبی شد. نتوانستیم آنچه که می‌خواستیم را بدست آوریم؛ به هر حال بازی رقیب ما، قابل تقدیر است.

سرمربی تراکتور با بیان اینکه سعی کردم همیشه در ایران کارهای خوبی انجام دهم، اظهار کرد: نفت تیم جوان و دونده بود، آغاز لیگ برتر مهم است اما پایان آن مهمتر، برای تمام تیم‌ها آرزوی موفقیت می‌کنم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما تیم هجومی هستیم و رقیب با دوندگی توانست با تجربه و کیفیت ما مقابله کرد.

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید