دنیزلی: به تیم خودم اعتماد دارم

دبیر سرویس خبر

2 سال پیش

دنیزلی: به تیم خودم اعتماد دارم

به گزارش دفتر ارتباطات و رسانه باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، مصطفی دنیزلی در نشست خبری پس از بازی با استقلال تهران اظهار کرد: این بازی به لحاظ حساسیت مهمترین بازی هفته بود که فوتبال زیبایی را شاهد بودیم. هفته گذشته بد بازی کرده و باختیم اما امروز موقعیت‌های گلزنی زیادی داشتیم که نتوانستیم از آن‌ها استفاده کنیم.

 

وی افزود: اشتباهات فردی نتیجه این بازی را رقم زد. معتقدم دو امتیاز عقب ماندن از رقبا چندان مهم نیست. من اینجا با یک هدف آمدم و به این هدفم خواهم رسید. من به پرشورها و اعضای تیم اعتماد دارم و می‌دانم که به خواسته‌ام می‌رسم.

 

دنیزلی توضیح داد: بنده بارها با تیم‌های مختلف قهرمان شدم اما هیچ وقت نیم فصل اول نخست صدرنشین لیگ نبودم؛ البته امکان دارد قهرمان نیم فصل شویم.

 

وی در خصوص نقش بازیکنان مصدوم در شکست تراکتور، بیان کرد: چند بازیکن مصدوم داشتیم و دژاگه هم چند هفته‌ای بود که با تیم تمرین نکرده بود؛ با این حال موقعیت‌های گلزنی زیادی داشتیم که نتوانستیم از آن استفاده کنیم. 

 

سرمربی تراکتور ادامه داد: هواداران از نتیجه بازی ناراضی هستند؛ ولی امیدوارم از نحوه بازی ما ناراحت نباشند. 

 

دنیزلی تاکید کرد: تراکتور در تمامی بازی‌ها برای برد بازی می‌کند و من در طول عمرم برای مساوی بازی نکرده‌ام؛ چرا که اگر برای مساوی کردن بازی کنیم، حتما می‌بازیم.

 

وی خاطرنشان کرد: ممکن است اشتباهات فردی را بازیکنان باتجربه و یا جوان انجام دهند. به منظور جبران این نتایج تدابیری می‌اندیشیم.

 

وی در پایان گفت: هیچ کس از این تیم ناامید نشود و ما راهمان را ادامه می‌دهیم؛ یک باخت‌ چندان مهم نیست.

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید