سخنان مهم دنیزلی در خصوص آخرین وضعیت تراکتور

دبیر سرویس خبر

2 سال پیش

سخنان مهم دنیزلی در خصوص آخرین وضعیت تراکتور

سرمربی تیم فوتبال تراکتور در گفت‌و‌گویی تشریحی در گفتگو با رسانه رسمی باشگاه، ضمن بیان آخرین وضعیت تیم، خطاب به هواداران اعلام کرد که قطعا تیم به هدف‌گذاری انجام شده خواهد رسید.

 

به گزارش دفتر ارتباطات و رسانه باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، مصطفی دنیزلی اظهار کرد: امروز من این مصاحبه را برای هواداران، جامعه، بازیکنان و مدیران تیم انجام می‌دهم. ما در سه هفته شکست خورده‌ایم؛ البته در بعضی از بازی‌ها خوب بودیم و در بعضی از بازی‌ها هم عملکرد خوبی نداشتیم و اکنون روی بازیکنان فشار روانی وجود دارد.

 

وی ادامه داد: از هواداران درخواست دارم که از این شرایط تاثیر منفی نگیرند. سال قبل تراکتور تا پایان هفته دهم پنج بازی داخل خانه و پنج بازی خارج از خانه انجام داده بود و ۱۶ امتیاز داشت، اما امسال شش بازی خارج از خانه و چهار بازی داخل خانه انجام داده‌ایم و ۱۷ امتیازی هستیم.

 

دنیزلی با تاکید بر اینکه قطعا به هدفمان خواهیم رسید، گفت: فردا نیز در زمین تمرین سر پا خواهیم ایستاد؛ سخنانم خطاب به بازیکنان، مدیریت و مالک باشگاه است. می‌دانم که تیم نواقصاتی دارد، اما در پایان فصل به هدفمان می‌رسیم.

 

وی ادامه داد: گاه در فوتبال هفته‌هایی وجود دارد که تیم نتیجه نمی‌گیرد و این موضوع چندان مهم نیست. عمر من در مسابقات فوتبال گذشته و فصل‌های بدی را سپری کرده‌ام ولی همیشه به هدفمان در پایان فصل رسیده‌ام.

 

وی با بیان اینکه یک سوم مسابقات لیگ نوزدهم سپری شده است، گفت: ما پنج بازی از هفت مسابقه بعدی را در تبریز برگزار خواهیم کرد و همه در پایان نیم فصل جایگاهمان را خواهند دید. بنده از هواداران خواهش می‌کنم که مثل همیشه به تیم انرژی و قدرت دهند، ما به هواداران اعتماد داریم آنان اعتماد بیشتری به تراکتور داشته باشند.

 

دنیزلی خاطرنشان کرد: بازیکنانم در زمان پیروزی چندان ستایش نمی‌شوند، ولی با کوچکترین اشتباه مورد انتقاد قرار می‌گیرند. بنده پشت تیم و بازیکنانم هستم و کسی از این موضوع شک و شبهه نداشته باشد.

 

سرمربی تراکتور در بخش دیگر سخنانش اظهار کرد: بنده در طول سی سال سرمربیگری، هیچگاه با رسانه‌ها به مشکل نخورده‌ام؛ اما اینجا برای شرکت در نشست‌های خبری قبل بازی، باید تیم را رها کرده و پس از طی ۴۰ کیلومتر به  محل برگزاری نشست خبری برسم. این موضوع باعث عدم‌ حضورم در تمرین تیم و قطع ارتباط با بازیکنان می‌شود، لطفا رسانه‌ها در این زمینه ما را درک کنند. من در تمامی نشست‌های خبری تبریز حضور دارم.

 

دنیزلی تصریح کرد: هواداران کمک حال تیم باشند و فکر سایر مسائل را نکنند. قطعا به هدفمان خواهیم رسید.

 

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید