عبداللهی: روند نتیجه گیری تراکتور بهتر می‌شود

دبیر خبر

7 ماه پیش

عبداللهی: روند نتیجه گیری تراکتور بهتر می‌شود

به گزارش رسانه رسمی باشگاه تراکتور، حمید عبداللهی پس از تساوی مقابل مس رفسنجان، اظهار داشت: ما در تعطیلات سعی کردیم از نظر کار تاکتیکی و بدنی روی نقاط ضعف تیم کار کنیم. تراکتور در حال پوست‌اندازی است و کمی نیاز به زمان داریم. قطعاً در جدول به کورس قهرمانی برخواهیم گشت و هواداران به این موضوع شک نکنند.

وی افزود: بازیکنان باید بدون ترس و با تمام وجود تلاش کنند. در دیدار امروز، دو نیمه متفاوت داشتیم و در نیمه اول تلاش کردیم به اهداف‌مان برسیم. با این حال وزش باد شدید بود و عملکرد تیم حریف نیز اجازه کار را به ما نداد. در نیمه دوم با صحبت‌های انجام‌شده بهتر ظاهر شدیم و سه، چهار موقعیت گل به دست آوردیم. از نوع عملکرد بازیکنان مخصوصاً در نیمه دوم راضی هستیم، اما از نتیجه نه. ما در همه بازی‌ها برای برد به میدان می‌رویم.

مربی تیم فوتبال تراکتور در ادامه خاطرنشان کرد: اگر موقعیت‌های ما تبدیل به گل می‌شد، شرایط طور دیگری رقم می‌خورد. مس رفسنجان تیم کوچکی نیست و مقابل بسیاری از تیم‌های بزرگ نیز عملکرد خوبی را از خود به ثبت رسانده است. تراکتور قطعاً وارد فاز جدیدی خواهد شد و خیلی بهتر از گذشته برای نام آذربایجان تلاش خواهد کرد.

عبداللهی ادامه داد: بازیکنان ما یاد می‌گیرند که با تمام وجود تلاش کنند. این تیم از نظر روحی کمی نامساعد بود و نوسان داشت و ما تلاش می‌کنیم ضربات خود در چارچوب را بهتر کنیم. شرایط روحی برای یک تیم بسیار مهم است، اما ما در جزءبه‌جزء فوتبال بهتر خواهیم شد.

وی به انتقاد از عدم پاسخگویی فدراسیون فوتبال به نامه‌های باشگاه تراکتور پرداخت و گفت: برای فدراسیونی که قبلاً چندین ستاره داشت، این وضعیت خوب نیست و آقای خادم باید فدراسیون فوتبال را به‌روز کند.در لیگ برتر یک بازیکن با داور برخورد فیزیکی می‌کند، اما با نامه‌نگاری محرومیت او را می‌بخشند، اما سعید واسعی به خاطر یک تخلف اداری محروم شده است.

مربی تیم تراکتور ادامه داد: تراکتور در لیگ قهرمانان آسیا به میدان خواهد رفت و این دیدارها ملی محسوب می‌شوند. ما چندین بار به فدراسیون فوتبال نامه نوشتیم و درخواست کردیم که تنها پنج روز محرومیت سعید واسعی بخشیده شوند، اما جوابی دریافت نکردیم. من برای فدراسیون فوتبال خیلی متأسفم که به نامه‌های یک باشگاه پاسخ نمی‌دهد.

عبداللهی در پایان گفت: وقتی استفاده از سیستم رادیویی برای داوران مهیا نیست، چطور می‌توانیم سیستم VAR را به فوتبال‌مان بیاوریم. داوران ما سیستم رادیویی ندارند و امروز داور چهارم برخی اشتباهات داور را می‌دید اما نمی‌توانست آن را به داور وسط منتقل کند.

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید