پیام قدردانی مدیرعامل باشگاه تراکتور

دبیر سرویس خبر

2 سال پیش

پیام قدردانی مدیرعامل باشگاه تراکتور

مدیرعامل باشگاه تراکتور پیام تشکر و قدردانی از حضور پرشور هواداران در جشن خانوادگی ولایت و امامت که به همراه رونمایی از لوگو و پیراهن تراکتور بود، صادر کرد.

 

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، در متن پیام مهندس غلامرضا صادقیان آمده است: سلام و عرض ادب خدمت هواداران پرشور تراکتور که بهتريني دیگر در عرصه فوتبال خلق کردند. امروز پرشورها فرهنگ و شأن  بالایشان را در حضور بانوان طرفدار تراکتور، نشان داده و بدون کوچکترین حاشیه و مشکلی در کمال آرامش و امنیت مراسم را تماشا و همراهي کردند و نام تراکتور  را در سالن شش هزار نفری شهید پورشریفی طنین انداز کردند.

 

قطعا این حضور حماسی و تشویق‌های شما هواداران قوت قلبی برای مالک، مدیریت، کادرفنی و بازیکنان تراکتور شد که باعث می‌شود با اقتدار در مسابقات لیگ برتر حاضر شویم.

 

همچنین این حمایت پرشورها وظیفه مدیریت باشگاه را سنگین‌تر می‌کند تا با تلاش بیشتر در راستای موفقیت و حرفه‌ای گری قدم برداریم.

 

جا دارد از مسئولان استان، به ویژه تلاش‌ها و حمایت‌های فرماندار محترم تبریز، مدیرکل ورزش و جوانان استان، رییس ورزش و جوانان شهرستان تبریز و  عوامل پرتلاش و زحمتکش انتظامی و امنیتی استان و شهرستان تبربز نهایت سپاس و قدردانی را داشته باشم؛ چرا که برگزاری این جشن خانوادگی بدون مديريت وکمک  این عزیزان غیرممکن بود.

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید