حماسه ۸ شهریور در حافظه تاریخی تراکتور خواهد ماند

دبیر سرویس خبر

2 سال پیش

حماسه ۸ شهریور در حافظه تاریخی تراکتور خواهد ماند

مالک باشگاه تراکتور در پیامی خطاب به هواداران گفت: حماسه ۸ شهریور در حافظه تاریخی تراکتور خواهد ماند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، مهندس محمدرضا زنوزی مطلق، مالک باشگاه تراکتور در پیامی خطاب به هواداران تیم فوتبال تراکتور گفت: حماسه ای که پرشورها در روز ۸ شهریور آفریدند در حافظه تاریخی این باشگاه باقی خواهد ماند.

وی افزود: با وجود اینکه به دلیل پیگیری مسایل کلان امکان حضور در ورزشگاه یادگار امام (ره) میسر نشد ولی از کیلومترها دورتر حس و حال فراموش نشدنی ورزشگاه را احساس کرده و پیام های محبت آمیزتان را دریافت کردم.

زنوزی مطلق اضافه کرد: موفقیت بزرگی که تیم فوتبال تراکتور به دست آورد جای تقدیر ویژه ای دارد که به جای خود انجام خواهد شد، لیکن گزارشاتی که پیش از آغاز و حین بازی از سکوها میرسید نوید روزهای درخشانی را میداد که فوتبال کشور به آن غبطه میخورد.

وی ابراز کرد: همانطور که وعده داده بودیم باشگاه را به سمت حرفه ای تر شدن میبریم که این مهم با مدیریت جدید در لایه های مختلف با موفقیت پیش می رود.

زنوزی مطلق گفت: امیدوارم تیم فوتبال تراکتور در روزهای پیش رو یا یاری هواداران حرفه ای خود طعم شیرین موفقیت را سلسله وار تجربه کرده و لبخند را بر چهره شما عزیزان نقاشی کند.

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید